دپارتمان ترجمه  وویرایش شهید بهشتی نسبت به سنگین ترین پروژه ها توانمند و فعال بوده  و در سریعترین زمان خدمات ترجمه را انجام می دهد سرعت بالای تحویل پروژه ترجمه در کنار کیفیت بالای ترجمه ها حقیقتی مهم است که دپارتمان توانمند مرکز زبان شهید بهشتی از عهده آن به خوبی بر آمده است .  تحویل به موقع متن ترجمه شده از سوی مرکز ترجمه به مشتری ، با حفظ موارد کیفی در ترجمه ، و ارائه برترین ترجمه از اهمیت خاصی برخوردار است. "دپارتمان ترجمه و ویرایش  مرکز زبان شهید بهشتی"  جمعی از متخصصین حرفه ایی ، علاقمند ، مسولیت پذیر  و توانا را گردهم جمع آورده که بالاترین کیفیت را در خروجی ها شاهد باشد و بالاترین رضایت کاری در ترجمه را حاصل نماید .اکنون این دپارتمان با داشتن مدیریت حرفه ای و قوی به مواردی نظیر : قسمت بندی کار ، توجه به انتخاب مترجم مناسب  و متخصص جهت ترجمه ، تقسیم بندی ترجمه  ،  جمع آوری به موقع آن از سوی مترجمین ، یکسان سازی ،تایپ  ، ویرایش و  تحویل در زمان مقررتوجه ویژه دارد . "دپارتمان ترجمه  و ویرایش مرکز زبان شهید بهشتی"  در خدمات ممتاز و توانمند است  وسعی در ارائه بهترین ها دارد.

راهنمای انتخاب سرعت تحویل ترجمه

در این مجموعه انجام سریع ترجمه با رعایت نکات کیفی از اهمیت خاصی برخوردار است به همین جهت انتخاب نوع سرویس ترجمه نیز مهم می گردد و هر گونه اشتباه در انتخاب آن سبب بروز مشکل خواهد شد .

کاربران گرامی می بایست زمان بندی خود را مد نظر داشته باشند و متناسب با آن نسبت به انتخاب نوع سرویس و زمان تحویل پروژه اقدام نمایند.