دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی بعنوان ارائه کننده خدمات تخصصی ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی فوری،تخصصی و خدمات ویراستاری دقیق مقالات علمی ، مفتخر است که خدمات خود را با کیفیتی بالا و تعرفه های ویژه به شما عرضه می نماید. مهمترین ملاک این دپارتمان جلب رضایت و بدست آوردن محبوبیت در بین اساتید و اعضای هئیت علمی دانشگاهها، دانشجویان و تمامی مخاطبان امر ترجمه به صورت آنلاین است؛ که تا به امروز با قرار دادن قیمت ها در پایین ترین سطح ممکن و ارائه ترجمه ای تخصصی و فوری در تلاش رسیدن به این مهم بوده ایم.

دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی با داشتن کادری مجرب از مترجمین دانشگاهی عالی رتبه و رسمی آماده ارائه انواع خدمات در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات و متون تخصصی می باشد.  همواره می کوشیم، با همکاری مترجمین متخصص و زبده ترجمه های شما را به صورت شیوا و روان ترجمه کنیم. لازم به ذکر است پروژه های شما توسط مترجمین متسلط به موضوع، ترجمه می گردد و پس از آن ناظر ترجمه، ترجمه را بازخوانی می کند. بنابراین در وب سایت دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی ، ترجمه ای بسیار روان و تخصصی در اختیار شما قرار می گیرد.

بخشی مختصر از خدمات تخصصی دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی شامل ترجمه متن عمومی، فنی و تخصصی مانند: ترجمه و ویراستاری مقالات دانشگاهی، ترجمه پروژه های دانشجویی، ترجمه مقالات ای اس ای برای ارسال به مجلات، ترجمه تحقیقات اینترنتی، ترجمه کتب الکترونیکی، ترجمه های دانشجویی و دانشگاهی در تمامی رشته ها، ترجمه های خبری و مطبوعاتی، ترجمه نشریات مخصوص ناشران کتاب، ترجمه انواع کتاب های درسی و غیر درسی، ترجمه متن حقوقی، ترجمه سایت های اینترنتی، ترجمه فیلم های آموزشی و فرهنگی، و … می باشد.

سایت ترجمه اینترنتی دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی ، عرضه کننده انواع خدمات نوین ترجمه نه تنها در سطح کشوری، بلکه در سطح بین المللی و جهانی است. به خصوص در خدمت کاربرانی است که در خارج از کشور دسترسی محدودی به خدمات ترجمه به فارسی را دارند. در هر جای دنیا که هستید جای نگرانی نیست با دپارتمان ترجمه و ویرایش مرکز زبان دانشگاه شهید بهشتی  به راحتی می توانید، ترجمه و ویراستاری مقالات و متون علمی خود را به صورت فوری، تخصصی و دریافت نمایید.

فرایند سفارش ترجمه  و یرایش تخصصی بسیار ساده و سریع می باشد. برای ارسال سفارش ترجمه و ویرایش می توانید از صفحه سفارش ترجمه اقدام نمایید یا فایلتان را مستقیم به آدرس ایمیل ترجمه آنلاین ارسال نمایید.